DEZENFEKSİYON HİZMETİ

Dezenfeksiyon virüs,bakteri,mayt,mikrop,basil gibi insana zararlı mikroorganizmaları yoketmek amacı ile yapılan işlemdir.0544 499 14 82.

disinfection
dezenfeksiyon hizmeti

Uluslararası seyahat ve ticaret sebebiyle ülkemize giriş çıkış yapan kara, hava ve deniz araçlarıyla, bu araçlardaki yolcu eşyası, yük, konteynır, mallar, posta paketleri ve uluslararası giriş noktalarında, halk sağlığı riski oluşturan zararlılara karşı biyosidal ürün kullanarak mücadele işlemleri SAĞLIK BAKANLIĞI yönetmelik ve yönergeleri doğrultusunda yapılmaktadır.

Ev İşyeri,Fabrika gibi insanların yaşadığı çalıştığı ortamların bakteri, virüs gibi zararlılardan arındırılması hizmetini uluslararası standartlarda yürütmekteyiz.

BİYOSİDAL ÜRÜN NEDİR : Bir veya birden fazla aktif madde içeren, kullanıma hazır halde satışa sunulmuş, kimyasal veya biyolojik açıdan herhangi bir zararlı organizma üzerinde kontrol edici etki gösteren veya hareketini kısıtlayan, uzaklaştıran, zararsız kılan, yok eden aktif maddeli ürünleri ifade etmektedir.

Halk sağlığını ve huzurunu bozan zararlılara karşı kullanılacak ürünlerin, Bakanlıktan imal veya ithal izninin alınmış olması zorunludur. Her ne suretle olursa olsun izinsiz ürünler veya diğer kimyasal maddeler firmamızın verdiği hizmetlerde kullanılamaz.

ULUSLARARASI ÇALIŞAN TAŞITLARDA VE GİRİŞ NOKTALARINDA UYGULANACAK İLAÇLAMA İŞLEMLERİ

DEZENFEKSİYON : (Mikroptan Arındırma)

Taşıtlar vasıtasıyla ve/veya uluslar arası giriş noktalarından bulaşıcı hastalıkların ülkemize girmesini veya yayılmasını önlemek amacıyla uygulanan tedbirlerin tümünü UYGULAMAKTAYIZ.

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]