HAKKIMIZDA

FUMIGATION HİZMETLERİ ŞİRKETİMİZ; ihracatçılara,İTHALATÇILARA son 15 yıldır kaliteli hizmet sağlamayı taahhüt eden iş zekası, güçlü  duygusu ile SayınYaşar Durmuş tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Tütsüleme prosedürlerinde kalite ve verimliliği yaymak için amaçlı misyonu ile Dinamik çevre sağlığı hizmetleri olarak böcek ilaçlama,fare ilaçlama sistemi ile işe başladı.  fümigasyon Hizmetleri konusunda , şirketimiz  uzun bir yol kat etti ve ülke genelindeki tüm limanlar,serbest bölgeler,depo,antrepolarda iç dolum ve dış dolumda fumigasyon,lashing,gözetim hizmeti vermekteyiz
Fumigasyon Hizmetlerinde  artık lider fumigasyon ve haşere kontrol organizasyonu ve Bitki Koruma Karantina ve Depolama, ISPM 15 sertifikalandırma konularında uluslararası standartlarda Türkiye hükümeti sağlık ve gıda tarım bakanlıklarından akredite sertifikalar ile tüm dünya ülkelerinde geçerli sertifikalandırmalarımız ile hizmet vermekteyiz.
Fumigasyon Hizmetleri ekibi için Bitki Sağlığı Önlemleri (NSPM) -11 standartları ve yetki konusunda proedürleri çok iyi bilen ekiplerimizce hatasız,kusursuz hizmet vermekteyiz.

Fumigasyon Hizmetleri müşterilerimiz için özenle 24/7 çalışan 300 çalışanı adanmış, taahhüt ekibe sahiptir. Fumigasyon Hizmetleri tüm şubeleri TÜrk Hükümeti Bitki Koruma Danışmanı tarafından onaylanan teknik uzmanlık vardır. – Şubelerimiz Bitki Koruma Karantina ve Depolama Müdürlüğü tarafından periyodik olarak denetlenmektedir.

YÖNETİM kURULU BAŞKANIMIZIN MESAJI:

Web sitemizi ziyaret etmek için zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

Fumigasyon Hizmetleri şirketimiz;TÜRKİYENİN ileri gelen şirketlerindendir. başarılı operasyonların 15yıllık tamamladı. Bu sadece siz değerli müşterilerimizin sürekli destek ve teşvik için işbirliği ve tüm çalışanların ekip çalışmasının ve sayesinde mümkün hale gelmiştir.

Biz yıllardır karşılaştığımız  zorluklar ve engeller ile sizlere hizmet vermenin onurunu taşıdık.
Siz değerli müşterilerimiz gönderilerinizi  herhangi bir risk olmadan bize emanet edebilirsiniz sizden aldığımız güven ile daima daha ileriye.

Güvenlik Uygulamaları
Güçlü pestisit gelişigüzel kullanımı derhal haşere giderilmesinde etkili olabilir ama verdiği zarar sağlığımız için neden ve ekolojik sisteme çok tehlikelidir. Fümigasyon hizmetleri biz tüm kuralları ve pestisit kullanımında yerel kanunlar uyarınca düzenlemelere uymak zorundayız.. fümigasyon işlemlerini gerçekleştiren operatörün kargo ve güvenliği güvenliğini tutarak hesaplanır. Fumigantlar dozaj istila derecesini değerlendirildikten sonra sabitlenir. Fümigasyon / havalandırma yaparken ve aynı zamanda gaz konsantrasyonu izlerken gaz maskeleri kullanılır.
Fümigasyon hizmetlerinde sürekli öğrenme ve müşterinin gereksinimlerine uygun olacak yeni bir süreç geliştirme sürecinde bulunmaktadır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için yurtdışında  yapılan eğitimlerin çoğu katılmış bulunmaktayız. PMA ABD’nin üyeleri olarak biz Fümigasyon ve böcek kontrolü alanındaki son teknolojileri erişebilirsiniz.kullanmaktayız.

MİSYON:

21.yüzyılda ülkemizi dünyanın lider ülkelerinden biri olması hususunda üzerimize düşen görevi yerine getirerek,çevre ve insana duyarlı,ekolojik haşere kontrol sistemlerini geliştirerek ülkemiz insanına görevimizi gerçekleştirmektir.

Siz değerli ihracat ve ithalatçı müşterilerimizin gönderilerini
en kaliteli ve sağlıklı biçimde  gerçekleştirmek ve müşteri
ihtiyaçlarını karşılamak etkili fümigasyon
ve haşere kontrol hizmetlerini
en düşük maliyet ile gerçekleştirmek.
Vizyonumuz:
FümigasyonHaşere İlaçlama hizmetleri,Pest Kontrol,Lashing
(Yük Sabitleme)

Survey(Gözetim) faaliyetlerini uluslararası standartlara
ISPM Ve Ülkelerin karantina müdürlüğü normlarında
hizmetleri sağlamak.

Politikamız:
Fumigasyon Hizmetleri, lashing hizmetleri,

DEZENFEKSİYON, DERATİZASYON

hizmetleri uluslararası normlarda yapılmaktadır.
uluslararası karantina standartlarına uygun olarak
müşterilerine etkin fumigasyon ve haşere kontrol
hizmetlerini dürüst ve profesyonel
personellerimiz ile sağlamak
için kararlıdır.
Böcek İlaçlama,Pire İlaçlama,Tahtakurusu İlaçlama
Sorunlarınız Uluslararası Kalitede Profesyonel pest control
Kadrolarımız İle Çözülmektedir.
Fumigasyon şirketleri ülkemizde ihracat ve ithalatta aktif hizmet vermektedirler.
Ülkemizin ekonomik alanda gelişimini tetikleyen fümigasyon avrupa ülkeleri ve diğer ülkelerle olan ekonomik ilişkilerimizde öncü fumigasyon firması olarak yerini almaktadır.
Fümigasyon zararlıların entegre kontrolünde en önemli belirleyici olmakta ve ürün zararlılarının karantina ve imhasını gerçekleştirmektedir.

Dinamik turkey fümigasyon şirketi olarak mermerden gıdaya tüm fümigasyon hizmetlerini üstün hizmet anlayışımız ile yerine getirmekteyiz.

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Our Score

 

Our Score
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]