SURVEY (GÖZETİM-SÖRVEY) HİZMETLERİ

Gözetim Hizmetleri 0(552) 490 82 58

Uluslararası bağımsız bir gözetim firması olan 
DİNAMİK TURKEY  Survey Gözetme Ltd. Şti, olarak yüksek kalitede hizmet sunmaktayız.
Misyonumuz; rekabetin çok yoğun olduğu dış ticaret sektöründe müşterilerimizin çıkarını gözetmektir. Şirketimiz;müşterilerinin istekleri doğrultusunda, haklarını korumak ve onlara yükleme ve tahliye boyunca, ürünlerinin miktarı ve kalitesi konusunda günlük, doğru bilgi akışı sağlamak için dünyanın her bölgesinde gözetme hizmetleri sunmaktadır.
DİNAMİK TURKEY  Survey Gözetme Ltd. Şti, belirlediği hedeflere daha büyük bir etkinlikle ulaşmak amacıyla çalıştığı her firmayla güvenirlilik, verimlilik ve gizlilik esaslarını prensip edinmiştir. İzlediği gelişim stratejisi doğrultusunda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için ISO 9001 uluslararası kalite yönetim standartlarınca belgelendirilmiştir.
DCSl Survey Gözetme Ltd. Şti, bir gözetim firması olarak GAFTA (The Grain and Feed Trade Association) ve FOSFA (Federation of Oils, Seeds and Fats Assosiations) üyesidir.
DİNAMİK TURKEY  Survey ekibi yüksek eğitimli, kendi alanlarında ve gözetme konusunda uzmanlaşmış kişilerden oluşmaktadır. 


DİNAMİK TURKEY  Survey Hizmetleri olarak aşağıdaki hizmetleri gerçekleştirmekteyiz
Yükleme Öncesi Gözetim
Depo/Ambar/Tank/Tır/Konteynır Temizlik ve Uygunluk Kontrolleri
Yükleme ve Tahliye Gözetimi
Ağırlık ve Miktar Tayini
Numuneleme Hizmeti
Kalite Kontrolü
Ambar/Manhole/Konteynır/Tank/Depo Mühürleme/Mühür Tespit Gözetimleri
Raporlama
Yerinde Sınıflandırma:
Hasat dönemlerinde ya da çeşitli alım operasyonlarında ürün özelliklerine göre uygun tasnif,  stoklama, sevkiyat ve yükleme yönetimi için analiz ve raporlama hizmeti verilmektedir.

Teminat Yönetimi (Collateral Management) :
Banka gibi kredi kuruluşlarına yapılan kredi başvurularında ya da çeşitli ortaklık sistemleri ile yapılan alımlara yönelik teminat yönetim sistemidir. Bu sistem ile rehin bırakılan ürünün düzenli kontrolü, bozulmasının engellenmesi ve serbest bırakılmasının kontrolü gibi işlemler tarafımızdan titizlikle yerine getirilmektedir.

Garantili Hizmet Çözümleri: (Guarantee Busiess Solution): 
Tahliye limanında ağırlık veya kalite farklarından kaynaklanabilecek zararların tarafımızdan teminini kapsayan garantili gözetim hizmetidir. Aşağıda detayları verilmiş çeşitlerde meydana gelen farklardan kaynaklı zararlar daha önceden belirlenmiş özel şartlar doğrultusunda tarafımızdan karşılanmaktadır.
• Full Outturn Guarantee Weight (FOG): Önceden belirli koşullar üzerinde anlaşmaya varılarak istendiği taktirde, yükleme ve tahliye limanlarında belirtilen ürün ağırlıkları arasındaki eksik miktardan kaynaklanan zarar tarafımızdan garanti edilebilir.  
Our Score
Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 5]